15. Pera Resim Yarışması sonuçları belli oldu.

Covid-19 pandemisi sürecinde yarışmaya resim gönderen öğrencilere, öğrencilere destek veren öğretmen ve ailelere katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

15.PERA RESİM YARIŞMAMIZ ŞARTNAMESİ VE TAKVİMİ GÜNCELLENMİŞTİR. COVİD 19 SEBEBİ İLE BAŞTA MÜRACAAT TARİHİ OLMAK ÜZERE BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPILMIŞTIR.

1- YARIŞMA KATILIMCI OLARAK KATILAN ÖĞRENCİLERİN RESİMLERİ, DERECEYE GİREN VE SERGİLENMEYE HAK KAZANAN RESİMLER DAHİL PERA SANAT GALERİSİ BÜNYESİNDE SERGİLENECEKTİR. AYRICA SERGİ İNTERNET ORTAMINDAN ONLINE OLARAK GEZİLEBİLECEKTİR. www.perasanat.com.tr   ADRESİNDEN.

2- TÜM KATILIMCILARA DERECELERİNE GÖRE TANZİM EDİLECEK BELGELER, ADRESLERİNE KARGO YOLU İLE İLETİLECEKTİR.

3- AYRICA KATILIMCILARIN BAŞVURU FORMUNDA BELİRTTİKLERİ ÖĞRETMEN VE OKULLARINA DA AYNI ŞEKİLDE BELGE TANZİM EDİLECEKTİR.

4- YARIŞMAMIZ TÜM TÜRKİYE’DEKİ İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSELERE AÇIK OLARAK YAPILMIŞTIR.

5- YARIŞMADA DERECEYE GİREN TÜM ÖĞRENCİLER, PERA GÜZEL SANATLAR’IN HAFTA SONU ATÖLYE ÇALIŞMALARINDAN %50 İNDİRİMLİ OLARAK YARARLANABİLECEKLERDİR.

6- YARIŞMADA DERECEYE GİREN İLKOKUL SON SINIF (4. SINIF) ÖĞRENCİLERİ VE 5. SINIFTAN İTİBAREN ARA SINIFTAN GEÇMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLER, PERA ORTAOKULU’NDAN BELLİ ORANDA BURS ALABİLECEKLERDİR.

7- YARIŞMADA DERECEYE GİREN ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ (8. SINIF) PERA GÜZEL SANATLAR LİSESİ’NE GİRMEK İSTERLERSE ( 9. SINIFTAN İTİBAREN ) belli ORANDA BURS ALABİLECEKLERDİR.

8- YARIŞMA PROSÜDÜRÜ İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN  PERA FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ  AYŞIM GÜRSOY İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.  TEL: 0212.245 30 08 – 0544.544 8290 

 

15. Pera Resim Yarışması Sonuçları 15. Pera Resim Yarışması Broşürü
15. Pera Resim Yarışması Sonuçları 15. Pera Resim Yarışması Sonuçları